Предавања из области основа економије, рачуноводства, пословних финансија на МЕФ-у

Предавањима су присуствовали ученици завршних разреда IV1, IV2, IV3 и IV4 у пратњи предметних  професора,  Сање Текијашки, Драгане Параушић и Ивана Панајотовића.

Предавање се одржало 06.03.2017. у 10 часова у просторијама МЕФ-а. Теме су биле из области основа економије, рачуноводства, пословних финансија: финансијска тржишта, временска вредност новца, ризик и принос, финансијска анализа, финансијско планирање, управљање готовином и управљање залихама.

Професор и декан,  Томислав Брзаковић се представио присутнима и одржао предавање на тему „10 принципа економије“. У другом блоку предавања, Сања Анастасија Марковић је предавање наставила на тему „Ризика и приноса“.  Ученици и професори су на крају предавања учествовали у дискусији.

Ово је наставак сарадње наше школе са Факултетом за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду.

Извештај поднела                                                                                                                               Текијашки Сања

20170306_091747

20170306_091752 20170306_091800