Poseta Narodnoj banci Srbije

Dana 23.09.2015. godine učenici odeljenja IV-4 smer finansijski administrator, sa svojim profesorom Majom Momčilović, odeljenjskim starešinom posetili su Narodnu banku Srbije u ulici Kralja Petra broj 12.

Cilj ovakve posete je da se učinicima što više približi značaj ove institucije, a sve u skladu sa nastavnim planom i programom iz predmeta finansijsko poslovanje koje maturantima predaje profesor Maja Momčilović.

Učenici i profesor su imali prilike da razgledaju izložbeni prostor Narodne banke Srbije, kao i da prisustvuju predavanju koje su im priredili zaposleni stručnog kabineta guvernera – odeljenja za komunikacije NBS.

Iz priloženih fotografija prenosimo vam atmosferu koja je bila više nego odlična i svima preporučujemo da posete našu centralnu banku.

Odeljenje IV-4 i  razredni starešina Maja Momčilović.

[print_gllr id=2006 display=short]