ORGANIZACIJA POSETE FESTIVALA NAUKE U BEOGRADU POD NAZIVOM „SVE JE MOGUĆE“

Dana 04.12.2014. godine od 14:30 do 18:00 časova naša škola imala je zakazan termin na Festivalu nauke u Beogradu. Ove godine festival nauke organizovan je pod nazivom „Sve je moguće“. Izložbeni prostor Festivala nauke nalazi se u „Cepter ekspo centru“, „Studentskom kulturnom centru“ i „Galeriji Narodne banke Srbije“  u Beogradu. Naša škola je prvi put ove godine organizovala posetu Festivalu nauke, a organizatorke su bile profesorke Branka Marković i Jasmina Perković. Iz naše škole išlo je 12 učenika: 2 učenika iz I-1, 1 učenik iz I-5, 2 učenika iz I-6, 4 učenika iz II- 3 i dva učenika iz IV-7.

Učenicima su bili zanimljive sve postavke, bili su i aktivni učesnici u nekim eksperimentima, upoznali su se sa različitim naukama i mogućnostima da sačuvamo prirodu i uštedimo energiju i sirovine.

Organizatori: profesorka geografije Branka Marković i profesorka hemije Jasmina Perković

[print_gllr id=1201 display=short]