Бесплатни онлајн курсеви енглеског језика за ученике

Dragi učenici,

Obaveštavamo vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne onlajn kurseve engleskog jezika – svih nivoa za đake naše škole koji žele da ovladaju znanjem engleskog jezika.

BusinessAcademy , kao deo kompanije LINKgroup, ovim kursevima pruža fantastičnu priliku đacima koji imaju želju da unaprede svoje znanje engleskog kako bi ostvarili lični napredak i unapredili svoje jezičke sposobnosti – koje će im omogućiti značajnu prednost u obrazovanju i poslovnom svetu.

Ukoliko pohađate I, II, III ili IV razred i zaista želite da unapredite svoje znanje engleskog jezika, pozivamo vas da se prijavite za besplatan onlajn-kurs kod svog profesora, koji će odlučiti kome će kursevi biti dodeljeni.

Ukoliko budete odabrani, dobićete poklon-kod kojim ostvarujete pravo na besplatan kurs. Kada unesete taj kod na prijavnu stranu , na mejl koji ste uneli kao svoj dobićete sva potrebna uputstva za pohađanje onlajn-kursa.

Pozivamo sve đake da se uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi omogućili veće, bolje i perspektivnije prilike za budućnost, obrazovanje, putovanja i razvoj karijere.