24.04. prof. dr Radomir Čolaković održao je predavanje za profesore na temu „Prevencija nasilja u porodici (nasilje nad decom)“. Profesori smatraju da je navedeno predavanje veoma korisno za rad sa učenicima i roditeljima. Zahvaljujemo se profesoru Čolakoviću na uspešnoj saradnji.
