Извештај са овогодишње берзе књига и базара.

Берза половних уџбеника је још једном успешно одржана у дворишту ЕТШ “Паја Маргановић”. Заједно са њом одржан је и хуманитарни базар на ком су продавани бижутерија и школске потрепштине. На ђачком парламенту је изгласано да се помогне дечаку Илији Милошевском и циљ је испуњен, јер је скупљено 20.925,00 динара, што је довољно да Илија спроведе своје лечење. Догађај је био изузетно посећен, а каква је била атмосфера, можете се уверити на сликама у оквиру наше фоторепортаже. Број бивших матураната био је веома мали, али се надамо да ће можда да се одазову за неку наредну акцију. Ученици су показали изузетно висок ниво хуманости и солидарности и дошли су у великом броју да би подржали акцију и побринули се да набаве књиге. У акцији су учествовале као организатори Сандра Поповски и Анђелка Деља, а гошћа базара која је свесрдно помогла у обезбеђивању предмета за продају била је Ивана Рула Томовић. Срдачна захвалност свим учесницима.