Практична настава за туристичке техничаре

У оквиру предмета Агенцијско и хотелијерско пословање, ученици друге године смера туристички техничар су 26. октобра у делу своје практичне наставе посетили Историјски архив и Народни музеј у Панчеву.

Захваљујући господину Милану Јакшићу, директору Историјског архива у Панчеву, поред веома занимљивих прича и докумената, најстаријих књига које су нам приказали, ученици су имали прилику да виде и посете и депое у којима се чувају највреднији документи из историје и културе нашег града.

Практичну наставу смо употпунили посетом Народном музеју у Панчеву, где нам је кустос Музеја приближио неколико занимљивих података који могу бити значајни за бављење пословима у туризму, комуникацију у туризму, пословну дотераност и сл.

проф. Живана Крејић

[print_gllr id=2148 display=short]